Lastik Tamiri

servis
Lastik Tamiri

Arabanın yere temas eden yeri olması sebebiyle, lastiklerin zaman zaman hasarlanması, patlaması, yarılması normal bir durum olmakla birlikte sizi zor durumda bırakan bir olay olması sebebiyle istenmeyen bir şeydir.

Lastiklerinizin seyir halinde patlaması durumunda, eğer ani hava tahliyesi olmuşsa ve bu durum arka lastikte oluşmuşsa, olayı kolay atlatmak mümkün olmakla birlikte, ön lastiklerde bu risk çok daha fazladır. Bu sebeple sürücünün yoldaki çukur, yabancı cisim ve tümseklere azami ölçüde dikkat etmelidir.

 Lastik tamirlerinde Kendirli Servis, uzman ekip, garantili malzeme ve garantili işçilikle hizmetinizde olmaya devam ediyor. Araç gruplarına göre lastik hasarlarınızı kolayca ve uygun maliyetli şekilde giderebileceğiniz, diğer lastiklerinizin kontrolünü yaptırabileceğiniz Kendirli Servis, sizlere tamirinde de % 100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Servis noktalarımız, lastik tamiri taleplerinizde hizmetinizdedir.

Sadece lastik değil, jantlarda meydana gelen hasarlarda da servis noktalarımız hizmet vermeye devam ediyor. Jantlarınızın almış olduğu hasarların giderilmesinde, müşteri memnuniyetini temin amaçlı hizmet vererek uygun ve kaliteli hizmet anlayışımızla servis noktalarımızda sizleri bekliyoruz. Kırılan jantların tamiri, eğilenlerin düzeltilmesi gibi birçok jant sorununuzu kolayca çözebileceğiniz bir ortamı size sunuyoruz.

Lastik tamiri, lastiğin almış olduğu hasara göre değişiklik göstermektedir. Bu hasarların giderilmesi için kullanılması gereken malzeme ve yöntem de buna paralel olarak değişmektedir. Örneğin, bir çivi ya da vida batması olayında lastiğin delinen kısmının iç tarafına küçük bir yama yapılarak bu sorun ortadan kaldırılırken, patlak olmayan ama sürekli hava tahliyesi yapan bir lastiğe, jant temizleme işlemi uygulanabilmektedir. Eğer sorunun yapılan testler neticesinde sibop kaynaklı olduğu anlaşılırsa sibop değişimi veya sibop iğnesi değişimi işlemler uygulanabilmektedir.

Tabi lastik tamirinde sorunlar bunlarla kaynaklı değildir. Mesela yarılan bir lastiğin tamiri mümkün olmamakla birlikte, yanak kısmından delinen veya balonlama yapan bir lastiğin de tamiri olmamaktadır. Müşterilerimizin bu konulardaki problemleri olduğunda kendilerini konuyla alakalı aydınlatma zorunluluğu ortaya çıkmaktadır.

Tamiri yapılan bir lastiğin balans ayarı da kaçmış olduğundan tamir sonrası balans ayarını yapıp araca montajı gerçekleşmektedir. Araca montajı gerçekleşen lastiklerin sensör uyarısı vermesi, sık karşılaşılan bir durumdur. Hava basınçları kontrolünden sonra sensörlerin sıfırlanıp müşterimize aracın teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Kendirli servis olarak, lastik tamirlerinde müşteri şikayet ve beklentileri analiz edilerek, tamamen problemin çözümü odaklı hareket edilmektedir. Uzman kadromuz bu konuda sektörde en iyiler arasındadır ve bu konuda iddialı olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyarız.

Sorun lastik tamiri ise çözüm Kendirli Servis.

teker