Jant Düzeltme Hizmeti

servis
Jant Düzeltme Hizmeti

Araç sahiplerini zorda bırakan hususlardan biri de jantlarda meydana gelen yamulmalardır. Jantlarda meydana gelen bu eğilme ve yamulmalar, aracın titremesine, sallanmasına sebep olarak sürüş güvenliğini ve konforu yok etmektedir.

Jantların eğilmesi, yolda düşülen bir çukurda, düşme esnasında uygulanan basıncın etkisiyle, hızla geçilen bir tümsek veya yolda seviye farkının ortaya çıktığı bir noktaya jantta oluşan çarpmanın etkisidir. Bu tür durumlarda yerine göre jant, kırılabilmekte, hatta ciddi hasarlar vererek lastikleri komple kullanım dışı bırakabilmektedir.

Jant eğikliği veya kırılması durumunda yapılması gereken şey, servis noktalarımıza intikal ederek duruma müdahale edilmesi talebinde bulunmaktır. Eğer jantlarınızda bir eğiklik ortaya çıkmışsa, bunun telafisini yapmak mümkündür. Aracınızdan çıkartılan jant, jant düzeltme işlemine tabi tutulur. Bu iş için özel dizayn edilmiş son teknolojik makinelerimizle jantlarınızın eğikliği tamamen ehil ellerde yapılarak tıpkı eskisi gibi kullanımınıza sunulur. Eğilmeden dolayı kaybettiğiniz sürüş güvenliği ve konforunuza tekrar kavuşursunuz.

Jant eğilmesi durumu, özellikle alüminyum alaşımlı jantlarda sık rastlanılan bir durumdur. Jant çemberi, ani ve sert darbeleri, eğilme yaparak tolore edebilmektedir. Dolayısıyla sac jantlara göre ortaya çıkan bu tepkinin giderilmesi kolay ve zahmetsiz olmaktadır. Sac jantlarda ise bu eğilme genelde jantın merkezinde olduğu için tolore edilmesi zor hatta imkânsız olmaktadır. Bazı durumlarda, jantta meydana gelen çatlama, lastiğin havasını tahliye ederek sizi çok zor durumda bırakabilir. Hava kaybı ortaya çıkan bir lastikte akla ilk gelen şey lastiğin patlaması olması normal olmakla birlikte, jantta oluşma ihtimali bulunan bu çatlama durumunu da göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Dolayısıyla servis merkezlerimizde lastik tamiri yapılırken tüm bu ihtimaller de göz önünde bulundurularak lastik tamirlerini gerçekleştirmekteyiz. Jantta çatlama durumu söz konusu ise ve tamiri mümkün ise bunun tamirini yapıp müşterimize sağlam ve problem tamamen ortadan kalkmış bir şekilde aracın teslimatını yapıyoruz.

Kendirli Servis olarak, jant eğikliklerinin giderilmesi konusunda da hizmetinizdeyiz. Son sistem cihazlarımız ve konusunda uzman ekibimizle jantlarınızın sorunsuz bir şekilde düzeltilmesi ve kaybolan konfor ve sürüş güvenliğinizin geri kazanımı için siz müşterilerimize servis noktalarımızda garantili hizmet sunmaktayız. Ayrıca kırılan jantlarınızın tamirinde de yine sizlere aynı hassasiyetle jant tamiri hizmetini sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz anda servis noktalarımıza intikal ederek bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kendirli Servis, problemlerinizin çözülmesi konusunda başvurabileceğiniz tek adres.

teker